telefon
bayan-azdırıcı-damla

1 Kutu Bayan Azdırıcı Damla Lovita Golden

89 TL

Cinsel İlişkiden Uzak Duran ve Cinsel İsteksizlik Yaşayan Bayanların Sıcak Kahve ve Su Bardağına 8-10 Damla Akıtarak Kullanabileceği Kokusuz ve Şekersiz Cinsel Haz Arttırıcı Doğal Karışımlardan Oluşan Bayan Azdırıcı Damladır. Asitli İçeceklerle Tüketilmemesi Gereken Bir İlaçtır. Bayan Partnerlerin Zorlandığı İlişkiye Hazır Hale Gelmesi için Kullanılan Mucizevi Damlacıklardır.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 15:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Siparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0546 146 24 56 numaralı telefondan 10:30 - 18:30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz