telefon
bayan-azdırıcı-damla

1 Kutu Bayan Azdırıcı Damla Spanish Fly

89 TL

Evliliklerinde ve Sevgili Dönemlerinde Olan Çiftlerin Cinsel İlişkilerinde Bayan Partnerin İsteksizliğini Ortadan Kaldırmak için Kullanılan Süt ve Süt Mamulü Ürünlerden Yapılan Doğal Karışımlı Damlacıklardır. Alkollü İçeceklerin içine karıştırmayınız. Sıcak İçeceklerle ve Asitsiz İçeceklerle Birlikte Kullanılır. 8-10 Damla Karıştırarak Kullanılabilen Bayan Azdırıcı Damlayı Buradan Satın Alabilirsiniz.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 15:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Siparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0546 146 24 56 numaralı telefondan 10:30 - 18:30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz