telefon
geciktirici-krem

1 Kutu Geciktirici Krem Viga 150000

89 TL

1 Tüp Süper Viga 150000 Geciktirici Krem ile İlişkinizde 30 Dakika Geç Boşalmanız Mümkündür. Uygulamadan Önce Penis Temiz Konumda Olmalıdır. İlişkiden 15 Dakika Önce Masaj Yaparak Kullanmanız Yeterlidir. Yüzeyinde Herhangi Bir Koku Ve Ya Tahriş Bırakmaz. Erken Boşalma Probleminiz Varsa Daha Fazla Zaman Kaybetmeden Bu Doğal Bitkisel Kremi Sipariş Verebilirsiniz.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 15:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Siparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0546 146 24 56 numaralı telefondan 10:30 - 18:30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz