telefon
geciktirici-krem

1 Kutu Geciktirici Krem Viga 50000

89 TL

1 Tüp Viga Süper 50000 Geciktirici Krem İlişkiden 15 Dakika Önce Kullanılır. Krem Penisin Baş Kısmına 2 Dakika Masaj Yaparak Uygulanır. Ve Daha Sonra İlişkinize Girdikten Sonra Ortalama 30 Dakika Geç Boşalmanızı Sağlayacaktır. Süper Viga Krem Penisinize Uygulanmadan Önce Yüzeyi Temiz Olmalıdır. Her İlişkide Tekrardan Kullanılmalıdır. Bu Eşsiz Sorunu Eşsiz Bir Şekilde Önlemek İçin Tek Tıkla Sipariş Verebilirsiniz.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 15:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Siparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0546 146 24 56 numaralı telefondan 10:30 - 18:30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz