telefon
geciktirici-sprey

1 Kutu Geciktirici Krem Viga 150000

89 TL

1 Tüp Viga 150000 Geciktirici Sprey Erkek Bireylerin En Büyük Sorunlarından Olan Erken Boşalma Sorunları İçin Kullanılan En Hızlı Ve Etkili İlaçlardan Biridir. Penis Baş Kısmına Ve Alt Kısmına 10 CM Uzaklıktan Parfüm Sıkar Gibi Birer Kez Sıkmanız Yeterli Olacaktır. Bu İşlemin Ardından 5 Dakika Sonra Cinsel İlişkiye Girebilirsiniz. Bu Etkin Tedaviyi Kullanmak İçin Hızlı Bir Şekilde Kolaylıkla Sipariş Verebilir Ve Bu Ürüne Sahip Olabilirsiniz.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 15:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Siparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0546 146 24 56 numaralı telefondan 10:30 - 18:30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz