telefon
geciktirici-sprey

1 Kutu Geciktirici Sprey Viga 50000

89 TL

1 Tüp Viga 5000 Geciktirici Sprey Erken Boşalma Sorunlarına Çözüm Bulmak İçin Kullanılan Sprey Şeklindeki Cinsel Bir İlaç Türüdür. Cinsel İlişkinizde 30 Dakika Daha Geç Boşalmanız İçin Spreyi Penisinizin Üst Tarafına 10 CM Uzaklıktan Parfüm Sıkar Gibi Penis Baş Kısmına Sıkmalısınız. Ayrıca Penis Başının Alt Tarafına da Aynı Mesafede Tek Fısla Sıkıp 5 Dakika Kadar Bekledikten Sonra İlişkinize Devam Edebilirsiniz. Yapmanız Gereken Ekrandaki Görmüş Olduğunuz Sipariş Ver Kısmına Gerekli Bilgilerinizi Girerek Sipariş Vermeniz Yeterlidir.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 15:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Siparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0546 146 24 56 numaralı telefondan 10:30 - 18:30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz