telefon
lady era damla

Lady Era Damla

99 TL

Lady Era Damla yoğun afrodizyak etkili aşk damlası olarak bilinmektedir. Tamamen bitkisel olan bu ürünün kullanımında herhangi bir tat alamazsınız. Ve ürün kokusu yoktur. Asitsiz ve alkolsüz içecekler ile kullanılır. Bir içeceğin içerisine 7-8 damla akıtılarak bayan bireyin daha azgın olması sağlanmaktadır. Kadınlara özgü olan bu ürün kadınlardaki libido salgını arttırmakta ve cinsel dürtüleri harekete geçirmektedir.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 15:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Siparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0546 146 24 56 numaralı telefondan 10:30 - 18:30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz