telefon
Vpills Gold

Vpills Gold

179 TL

En etkili penis büyütücü ve penis kalınlaştırıcı kapsüllerdir. Ortalama olarak 4 ile 7-5 cm arasında uzama sağlar. Bu ürünün en cazip yönlerinden birisi ise tamamen bitkisel özlerden oluşmasıdır. Bitkisel olması herhangi bir yan etki durumunu oluşturmaz. Günde 2 kez kullanılır. Ve bir kutu içerisinde 60 adet bitkisel kapsüller bulunmaktadır. Ayrıca Ereksiyon sorunlarına da iyi gelmektedir.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 15:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Siparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0546 146 24 56 numaralı telefondan 10:30 - 18:30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz